Boğazda Tekne Turu Seçenekleri

İstanbul Boğazında yapılacak en güzel tekne turu seçenekleri ile bugünkü yazımızda karşınızdayız.

Öncelikle Boğazda tekne turu ile belirtmek istediğimiz ne şekilde eğlenmek istediğinizdir.

Boğazda Ne Tür Aktivitelerde Bulunabilirim?

  • Tur
  • Düğün
  • Parti
  • Özel Yemek

İstanbul Boğazda Tekne Turu

İstanbul Boğazının eşsiz manzarası
İstanbul Boğazının eşsiz manzarası

Mavinin her tonuna hakim, mükemmel bir renk cümbüşü içerisinde şehrin dillere destan manzarası ile bir tur atmaya ne dersin! Biz bu işi açıkçası çok sevdik. İster restorant tipi, ister yat tipi, ister taka tipi tekneler ile bu etkinliklere katılabilirsiniz. İstanbulda yaşayın veya yaşamayın burada bulunan herkes için muhakkak tadılması gereken bir deneyimdir. Evet Sultanahmet, adalar, etiler, bebek derken yoruldunuz gezdiniz biraz dinlenmek için ve tatmadığınız bu deneyimi muhakkak yaşamanız için bu yazıyı yazıyorum sizlere.

Geceleyin İstanbul Boğazının manzarası
Geceleyin İstanbul Boğazının manzarası

Kendim bir yazar olarak bu deneyimi İstanbul’da düzenli olarak yaşamaktayım. Yediğimiz içtiğimiz bir yana, boğazın içtenliğine kendinizi kaptırıp uzaklara gidiveriyorsunuz. Şehrin içindesiniz ama adeta şehirden ayrılıyorsunuz. Her neyse şimdi tur haricindeki alternatiflerle devam edelim. Bakalım neler yapabiliyoruz..

İstanbulda Teknede Düğün

Evet işte unutulamayacak bir hatıra ve çok konuşulacak kalitede bir fikir daha! Kim istemezki herkesten farklı şekilde evlenmeyi veya hatırlarda yer tutacak şekilde hayatının en önemli gününü şekillendirmeyi.

İstanbul boğazında tekne üzerinde yapılan bir düğün
İstanbul boğazında tekne üzerinde yapılan bir düğün

İşte İstanbul ve İstanbul’un sayısız güzelliklerinden birisidir bu size kattıkları ile hayatınızı şekillendiriyor. Güzel bir yatta veya kocaman bir teknede.. Süslenmiş bir tekne tıpkı gelin arabası gibi, müzikal ister alkol ister içecekler ve sınırsız hizmet kapsamında dillere destan bir düğün! Bence evlenecekseniz sevgili okuyucularım veya evlenmeyi düşünen arkadaşlarınız varsa Teknede Düğün seçeneğide kesinlikle değerlendirin derim!

İstanbulda Teknede Parti

Diskolarda, barlarda eğlenmekten sizlerde sıkılmadınız mı? Sürekliğinize bir farklılık katmak mı istiyorsunuz? Evet şuan tamda doğru yazıyı okuyorsunuz. Şehrin ışıkları, mavinin tonları ve lüks yatlarda veya teknelerde eşi benzeri bulunmayan bir eğlence seçeneği teknede parti etkinliklerine katılmanızdır.

İstanbul boğazında teknede parti
İstanbul boğazında teknede parti

Kendinize hak ettiğiniz değeri verin ister arkadaşlarınızla ister partide tanışacağınız insanlarla güzel ve unutulmaz bir gün yaşayabilirsiniz. Nihayetinde burası İstanbul! Unutulmaz eğlenceler için boğazda yapacağınız bu parti aktivitelerine katılmanız gayet kolay yapmanız gereken sadece bir rezarvasyon yapmak işte hepsi bu! Sanıyorum ki bende iki kere katılmıştım ama tadı hala damağımda.. Müzik sistemlerinin kalitesi olsun, hizmette güleryüz ve kalite olsun elit bir eğlence için tavsiye ettiğimiz bu alternatifide muhakkak değerlendirmeye alın derim.

İstanbulda Teknede Yemek

Yine gelelim bir farklılığa, bilhassa restorant tipi teknelerde düzenlenen yemek geceleri. Boğaz manzaralı mı desek Boğazın ta kendisinde mi desek? Evet boğazda bizzat bu deneyimi de yaşamanızı ben yazarınız olarak tavsiye ediyorum. Kaliteli menüleri, leziz yemekleri ve içecekleri ile hiç bir kaliteden ödün vermeyen bu seçeneğide bir akşam yemeğinizde değerlendirmenizi tavsiye ederim.

İstanbul boğazında teknede akşam yemeği
İstanbul boğazında teknede akşam yemeği

İster eşinizle, ister sevgilinizle, ister sevdiğiniz biriyle, ailenizle kimle dilerseniz kimle isterseniz.. İş yemeğide olabilir bu arada unutmayın! Sizde bu tarz bir gece yemeği istiyorsanız doğru yerdesiniz. Balığın, etin, salataların, içeceklerin tamamının lezzetine lezzet katacak olan boğazın ta kendisi ve hizmetin muazzamlığı ile unutamayacağınız bir teknede yemek şöleni desek hiçte abartmış olmayız..

 

İstanbul Boğazında yapabileceğiniz etkinlikleri sizlerle paylaşarak fikir vermek paylaşımcı bir insan olarak beni çok mutlu ediyor. Sizlerde bu bahsettiğim alternatifler arasından kendinize uygun olanı seçerek günlerinize renk katabilirsiniz. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere esen kalın..

Paylaşın herkes bilgilensin! : )
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone