İstanbul’da Ucuz Eğlence Mekanları

İstanbul, ülkemizin en renkli ve kalabalık şehri olarak, hem dünyadan hem de yurtiçinden birçok ziyaretçinin akın ettiği bir yer. Eğlencesi ve aktiviteleriyle ün yapmış sokakları arasında gezerken kendinize uygun bir eğlence mekânına rastlayabileceğiniz İstanbul’da, elbette uygun fiyatlı bir eğlence fırsatı yakalamak hepimizin arzusu.

Sevdiklerimizle bir arada bu gözde şehrin tadını çıkarmak isterken, unutulmaz dakikalar yaşamak ve bunu bütçemize uygun bir şekilde gerçekleştirmek için önceden bilgi sahibi olmamızda yarar var. Bunun için siz değerli takipçilerimize birkaç tavsiyemiz olacak.

İşte İstanbul’da uygun fiyatlı ve renkli eğlence mekânlarından bazıları:

ROCK N’ ROLLA KADIKÖY

ROCK N’ ROLLA İstanbul Kadıköy mekan içerisinden fotoğraf
ROCK N’ ROLLA İstanbul Kadıköy mekan içerisinden fotoğraf

Anadolu yakasında, özellikle gençlerin tercih ettiği ve hoş bir konsepte sahip mekânda, geçmişin ve günümüzün Rock müziği örneklerini dinlerken sevdiklerimizle keyifli dakikalar yaşamanız mümkün. Kurabiye Sokakta yer alan Rock N Rolla içecek fiyatları cep yakmayacak türden.

CLUB LUPE BEYOĞLU

CLUB LUPE BEYOĞLU mekanının kapısından bir fotoğraf
CLUB LUPE BEYOĞLU mekanının kapısından bir fotoğraf

Hareketli müziğin geç saatlere kadar hız kesmediği Club Lupe, özellikle Dj performanslarıyla ilgi gören eğlence mekânlarından biri. Bulunduğu konuma göre içecek fiyatlarının ortalama ve üzeri olabildiği işletmenin genelde giriş ücreti almaması ekonomik açıdan büyük avantaj.

ESKİ BEYRUT BEYOĞLU

ESKİ BEYRUT BEYOĞLU mekanının içinden bir fotoğraf
ESKİ BEYRUT BEYOĞLU mekanının içinden bir fotoğraf

Farklı müzik tarzlarıyla gençlerin beğenisini kazanan Eski Beyrut, son yıllarda özellikle öğrenci nüfusunu kendine çeken bir yer olarak ünlendi. Hafta sonları dolup taşan mekânda dünya müzikleri

örneklerini dinlerken, canlı Dj performanslarından birine de rastlama şansını bulabilirsiniz. Şirin bir dekoru olan ortamda oturup sohbet edebilir, müziğin ritmiyle dans etme fırsatı da bulabilirsiniz. İçecek fiyatları makul ölçülerde.

QUBA CLUB BEYOĞLU

QUBA Club mekanının kapısından bir fotoğraf
QUBA Club mekanının kapısından bir fotoğraf

İstiklal Caddesi’nde turlarken kendinize sakin atmosfere sahip ve seçkin müzikler dinleyebileceğiniz bir yer arıyorsanız Balo Sokak’taki bu mekâna uğrayabilirsiniz. Quba Club sürekli içecek almak zorunda olmadığınız ortamda hafta sonlarında DJ performansı dinleme şansı bulabilirsiniz.

MADAM DESPİNA ŞİŞLİ

Madam Despina mekanının içerisinden bir fotoğraf
Madam Despina mekanının içerisinden bir fotoğraf

Eğlenceyi lezzetli mi lezzetli mezelerde, güzel bir sofrada fasıl eşliğinde bulmak isteyenler, Madam Despina’ya uğramak isteyebilirler. Akşamları canlı fasıl keyfiyle renklenen mekân, uzun süredir salaş bir meyhane keyfi yaşamak isteyenlere hizmet veriyor. Kalitesine ve hizmetine göre uygun sayılabilecek fiyatlara sahip ortamda güzel bir hafta sonu yaşayabilirsiniz.

Paylaşın herkes bilgilensin! : )
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

 1. Pars Cevher

  Aradığım yazıyı buldum sonunda gayet güzel bilgiler paylaşıyorsunuz takip ediyorum fırsat buldukça. Bu güzel yazıları bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Ucuza eğlenebileceğimiz uygun fiyatlı olduğunu söylediğiniz ki hakikatten İstanbul şartlarına göre çok iyi fiyatlar diyebilirim. Düşünenlere tavsiye ederim.

 2. Cevat Yıldırım

  30 Ocak tarihinde ROCK N’ ROLLA kadıköy mekanına gittim öğlen 2 gibi açılıyor arkadaşlar bilginiz olsun. Telefon numaralarıda 0543 770 09 55 olarak geçmektedir. Yolunuz düşecek olursa arayabilirsiniz akşamınız için rezervasyon yapabilirsiniz. Uygun fiyatları var tavsiye ederim kadıköy civarında oturanlara.

 3. Hakkı

  quba club ve madam despinaya gitmiş biri olarak. Eğlence için orta ayarda bir mekan quba club arkadaşlar. Fiyatları ortalama fiyatlar diyebilirim. Fakat çok kalabalık oluyor hafta sonları daha ferah yerler bulabilirsiniz Beyoğlunda.

  Madam Despinada tam yemek fasıl tarzı alkolde alabileceğiniz orta üzeri yaşa hitap eden temiz bir yer. Fasıl tarzını sevenler için uygun fiyatları gayet ekonomik. Canlı müzikli günleri var öncesinden arayıp öğrenebilirsiniz.

 4. Cahide Yaren

  Bende bir quba club ziyaretçisiyim hemde en sıkısından fakat en son gittiğimde fiyatların bir miktar zamlandığını gördüm. Normaldir tabi neye zam gelmiyor ki tabi piyasa fiyatlarına göre kıyaslarsak hala uygunluğunu koruduğunu belirtmek isterim arkadaşlar. Her şey fiyat mı dersek tabiki değil ben evime olan mesafesine, arkadaşlarıma olan mesafesine ve ortamın kalitesine görede değerlendiriyorum çünkü günümüzde vakit bir çoğumuz için önemli bir kıstas hele ki İstanbul gibi büyük bir şehirde. Sizler içinde uygunsa quba clubu tavsiye ederim. Listedeki çoğu mekanı biliyorum hepsi üç aşağı beş yukarı aynı fiyat paritesinde olan keyifli mekanlar. İncelemenizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim. Tecrübeli kalemlerin yazılarını okumak her zaman keyif veriyor. Yorum yazmak hiç adetim değildir ama yazmadan geçemedim.

 5. Ahmet Yeşilova

  Özellikle madam despina rakılı geceler için güzel. Sahibi olsun çalışanları olsun çok güleryüzlüler. Sohbetleri için bile gün içerisinde uğradığımda çaylarını içiyorum..

 6. Meral Su

  Madam Despinada bu akşam yer ayırttık güzel olacağına inanıyorum 14 şubatta görelim bakalım nasıl bir tadı tuzu olacak 🙂 Çevremden aldığım tavsiyeler üzerine oraya gitmeye karar verdik. Güzel olacağını ortamının tam bizlik olduğuna inandık ve ilk kez gideceğiz.

 7. Furkan Yılmaz

  Ucuz eğlence mekanlarında takılıyormuşum demekki. Gittiğim mekanı aratırken gezerken burda gördüm. Ucuz evet uygun fiyatları devamlı gittiğim yerleri burda gördüm İstanbul’un lüksüne yetişebilmek imkansız zaten 🙂

 8. Serkaan

  Fena mekanlar değiller fiyatlarıda belirtildiği gibi uygun diyebilirim. Yolum düştükçe mekanlara giden bir insanım genelde fiyatı uçmayan yerlere giderim.

 9. Yurttaş Şeren

  Lupe iyi sayılır konumu bana yakın olduğu için arkadaşlarla kafayı dağıtmaya gittiğimiz mekandır. Biraz daha müşterileri ile ilgilenseler fena olmayacak açıkçası burdanda duyrulur

 10. Gürkan34

  Teşekkür ederim bilgiler için merak edip arıyordum bu tarz bir pratik ama liste halinde bilgileri buraya rastgeldim. Teşekkürler tekrardan.

 11. Süm34

  Daha bir çok uygun mekan bulunmakta İstanbul’da ama bunlarıda tanıtmanız iyi olmuş. Emek var sonuçta, bir gün uğrayacağım bu listedeki mekanlardan birine merak ettim 🙂

 12. İsmet Yldz

  Tekne turu falan arıyordum kendimi siteye kaptırdım ve şuan burda yazıları okumaya başladım çok güzel bir sayfa valla ne diyim 🙂

Comments are closed.