Yemek Gecesinin Vazgeçilmezi Restaurant Tipi Tekneler

Restaurant Tipi Tekne Nedir?

Adındanda anlaşılacağı gibi bilhassa akşam yemeklerinin vazgeçilmezidir kendisi. Sunulunan menülerle, leziz dokunuşlarıyla, görsel uyumu ve denizin kattığı ahenkle içerisinde bulunabileceğiniz yemek yeme maksadıyla kullanılan ona göre dizayn edilip tüm gereklilikleri düşünülmüş teknelerdir.

Restaurant Tipi Teknede Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Bu sorudan önce düşünülmesi gereken ne amacıyla bir yemeğe katılacağınızdır. Sevgilinizle mi? Eşinizle mi? yoksa arkadaşlarınızla mı? Belkide iş yemeği.. İşte sizin katılacağınız teknenin hizmetlerini değerlendirebileceğiniz asıl sorular bunlardır.

Bu soruları aştıysak gelelim katılacağımız bu yemekte dikkat etmemiz gereken unsurlara. Tekne turu şeklinde mi olacağı yoksa sabit bir noktada balta atacağı mı? Nekadarı durağan nekadarı hareket halinde olacağı bilgilerini edinin.

Daha sonra menünüzde neler var? Tekne tasarımı nasıl? Sofra sunumu nasıl? Canlı müzik var mı yok mu? Işıklandırma nasıl? Kaç kişilik bir yemek etkinliği olacağı. Güzel bir akşam yemeği için bu hususları bilmenizde fayda var.

Restaurant Tipi teknenin yemek masasının örneği
Restaurant Tipi teknenin yemek masasının örneği

Boğazda Akşam Yemeği Ücretleri Ne kadar?

Bu anlaşılacak şirketin kampanyalarına, fırsatlarına veya içeriğin kalitesine göre değişecektir. Ortalama vermek gerekirse 50 TL ile 500 TL arası rakamlara akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz. Sürekli Restorantlarda yer bulamayıp manzarasız şekilde katılacağınız yemeklerdense sevdiklerinizle boğazın eşsiz manzarası eşliğinde yiyeceğiniz yemek çok daha keyifli olacaktır.

Boğazda tekne turu eşliğinde uygun fiyatlı yemek yenebilir.
Boğazda tekne turu eşliğinde uygun fiyatlı yemek yenebilir.

Ben yazarınız bu sunduğum bilgiler doğrultusunda tekne turu eşliğinde leziz bir yemek için bence sizlerde vakit kaybetmeyin.

Boğazda Tekne Turu Eşliğindeki Akşam Yemeğinizin Örnek Sunumları

Bosphorus 19 Yemekli Teknesi
Bosphorus 19 Yemekli Teknesi
Bosphorus 20 Yemekli Teknesi
Bosphorus 20 Yemekli Teknesi
Bosphorus Teknesinden Yemekli Sunum
Bosphorus Teknesinden Yemekli Sunum
Bosphorus'tan şık bir yemek sunumu
Bosphorus’tan şık bir yemek sunumu
Bosphorus teknelerinden bir sofra
Bosphorus teknelerinden bir sofra
Paylaşın herkes bilgilensin! : )
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone